نتایج جستجو برای عبارت :

عشق مذکر در ایران باستان/ کوروش

کوروش عازم سفری است و «منسوبانش به رسم و عادتی که در پارس دارند»، ضمن تودیع با او بوسه بر لب وی می زنند. در این میان یکی از اهالی ماد که عاشق وی و از منسوبان اوست، قرابت خود با کوروش را به وی یادآور می شود و کوروش او را نیز می بوسد. مرد ماد می پرسد که «واقعا در پارس رسم دارند که منسوبان یکدیگر را می بوسند؟» و کوروش می گوید چنین است و این کار علاوه بر زمان تودیع به هنگام بازگشت از سفری طولانی نیز صورت می گیرد. آن مرد به دستاویز اینکه می خواهد از کور
زراعة الاسنان فی ایران
تهدف زراعة الاسنان فی ایران الى غرس زرعات معدنیة جدیدة مكان الاسنان، عن طریق استبدال الاسنان التالفة او المعطوبة، او لتعویض الاسنان المفقودة، وذلك نتیجة لامراض تتسبب فی تلف متقدم بالاسنان.زراعة الأسنان فی ایران لهدف تجمیلی ووظیفی، وهی تحل مكان الأسنان الطبیعیة. ودائمیة مدى الحیاة، كما نقوم بعملیات زرع الاسنان فی كل الحالات سواء كان عندكم سن مفقود واحد او اثنان او مجموعة.
تستخدم فی مراكز طب الاسنان فی ایران أفضل ا
زراعة الاسنان فی ایران
تهدف زراعة الاسنان فی ایران الى غرس زرعات معدنیة جدیدة مكان الاسنان، عن
طریق استبدال الاسنان التالفة او المعطوبة، او لتعویض الاسنان المفقودة،
وذلك نتیجة لامراض تتسبب فی تلف متقدم بالاسنان.
زراعة الأسنان فی ایران لهدف تجمیلی ووظیفی، وهی تحل مكان الأسنان
الطبیعیة. ودائمیة مدى الحیاة، كما نقوم بعملیات زرع الاسنان فی كل الحالات
سواء كان عندكم سن مفقود واحد او اثنان او مجموعة.
تستخدم فی مراكز طب الاسنان فی ایران أ
آدرس فروشگاه های افق کوروش در شیراز
فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش ، مکانی مناسب برای خرید های عمده خانه شما می باشد در فروشگاه های افق کوروش در شیراز می توانید هر آنچه را که برای مصرف خانه خود نیاز دارید با تخفیف و قیمت مناسب پیدا کنید. در جدول زیر آدرس فروشگاه های افق کوروش در شیراز قرار گرفته است
آیا اسم کوروش در ثبت احوال ممنوع است از سایت ایندکس وار دریافت کنید.
آیا نام کوروش از فهرست نام‌های مجاز ثبت احوال ایران حذف شده است
سخنگوی سازمان ثبت‌ حال کشور با تاکیدبراینکه لیستی زیر عنوان اسامی ممنوعه نداریم از تعیین عنوان محمد کوروش و محمد داریوش به هدف پسران خبر با ایلنا سر پاسخ به این پرسش که آیا محدودیتی سر تعیین اسم به هدف نوزدان.
ادامه مطلب
امروز با فعل امری آشنا می شوید که شامل ضمایر حاضر می شود ؛ برای ساختن این نوع افعال باید حرف (ت) را از اول افعال مضارع حذف کنید که همان فعل امر مذکر حاضر می باشد و برای ساختن مونث حاضر (ی) به انتهای فعل امر مذکر و برای ساختن جمع (و) به انتهای فعل امرمذکر اضافه می کنید.
مثال: تـروح ← حذف (ت)← روح    (مذکر)
روح + ی ←روحی (مونث)               روح + و ← روحو (جمع)
ادامه مطلب

کوروش بزرگ پادشاه دوم هخامنشی ملقب به کوروش کبیر است، که آرامگاه وی بنایی بی‌پیرایه ولی با معماری منحصربه‌فرد، در فاصله حدود یک کیلومتری جنوب غربی کاخ‌های پاسارگاد است، وقتی از جاده به خرابه های پاسارگاد نزدیک می شویم، اولین اثر مهمی که از شهر و پایتخت قدیم پادشاهان هخامنشی جلب توجه می کند آرامگاه کوروش است. این آرامگاه در مغرب دهکده ی سلیمان واقع شده که سقف آن به صورت شیروانی یا بام دو پشته ای به وسیله سنگهای تراشیده شده چهار گوش پوشی
کوروش هخامنشی: هرکس از دستور من تمرد کرد، او را به صلابه کشیده و اعدامش کنید !!!   

و اموالش را هم به نفع من مصادره کنید !!
مدتهاست که طرفداران کوروش هخامنشی ، ادعای آزادی بیان و آزادی در امور دینداری در زمان کوروش هخامنشی را دارند.
اما تاریخ ، نشان میدهد که این ادعا نیز همانند دیگر ادعاهایشان،باطل و دروغ و بی اساس بوده است.
مردم تحت حکومت کوروش نه تنها در امور دینی آزادی نداشته اند که حتی در دعا کردن هم آزاد نبودند باید طبق میل کوروش دعا میکردن
شبهه:
در یک سخنرانی شنیدم امام صادق علیه سلام ذوالقرنین را عبدالله بن ضحاک معرفی کردند، سخنران گفته است ضحاک همان آستیاگ پدر بزرگ کوروش است پس کوروش همان ذوالقرنین است آیا درست؟
پاسخ:
1️⃣ اینکه کوروش از پدر بزرگ مادری، به قوم ماد متصل باشد و پدر بزرگ وی #آستیاگ یا آژی دهاک باشد شدیدا مورد تردید است.
باستان شناسان و تاریخدانان متعددی بیان کرده اند که کوروش هیچ ربطی به آستیاگ ندارد که برای نمونه چند مورد را بیان میکنم :
۱.کتسیاس مورخ مشهور یون
دانلود اهنگ عشق من اسرائیلی
دانلود آهنگ عشق من کوروش صنعتی ورژن خارجی
آهنگ عشق من کوروش صنعتی به زبان اصلی
دانلود اهنگ عشق من به زبان اسرائیلی

آهنگ عشق من کوروش صنعتی با رپ

کوروش صنعتی عشق من با رپ

اهنگ رپ عشق من کوروش صنعتی
دانلود آهنگ عشق من کوروش صنعتی با کیفیت 320
اسماء اشاره:اسم هایی هستندکه به وسیله آنها به اشخاص یا اشیاء اشاره میشود.
اشاره در عربی بر سه قسم است:نزدیک/متوسط/دور.
اشاره نزدیک: ذا:این در مذکر/تی:این در مونث و به شکل زیر صرف میشود.
مذکر : مفرد: ذا /مثنی:ذانِ و ذَینِ /جمع:اولاء.
مونث : مفرد:تی یا ذِهِ/مثنی:تانِ وتَینِ/جمع:اولاء.
اشاره خیلی نزدیک:
مذکر :مفرد:هذا/مثنی:هذانِ وهذَینِ/جمع:هولاء.
مونث: مفرد:تی یا ذه/مثنی:هاتانِ و هاتَینِ/جمع:هولاء.
اشاره متوسط:ذاکَ:آن در مذکر/تیکَ:آن در مونث و به شکل زی
اسم کوروش
اسم کوروش برای چند روز از لیست نامهای مورد تایید ثبت احوال حذف شده بود
دوستان زیادی به من پیام دادند و پرسیدند که داستان چیست
من هم از دوستان دیگر پرسیدم و فهمیدم که با پیگیری دوستان و هم وطنان و سایت نام فارسی NameFarsi.com این اسم ایرانی پسر مجدد به لیست نامهای مورد تایید ثبت احوال اضافه شده است
دلیل حذف اسم کوروش
طبق گفته دوستان، دلیل حذف اسم کوروش هم اشتباه سیستمی بوده و قصد و قرضی نبوده
در ادامه توضیحاتی در مورد این اسم ایرانی قرار د
فردا شب این موقع هندزفری تو گوشام دارم البوم ارتارو گوش میدم ! امیدوارم مثل البوم کوروش (۴۲۰) عالی باشه و هنه ترکاش قابل قفلی زدن باشه !!
یادش بخیر شبی که البوم کوروش اومدو من توفاز چسناله هم بودم دیگه یه سری چرت و پرت تو اون وبم نوشتم ...
Ye wan tony.......Arta 
در شبکه های اجتماعی «خط میخی پارسی باستان» تایپ کنید!

سامانه خط میخی پارسی باستان «بومیش» یک سامانه تحت وب است که برای استفاده از نوشتار های خط میخی پارسی باستان در شبکه های اجتماعی گوناگون طراحی شده است. برای استفاده از این سامانه پارسی باستان نویس مرورگر پیشنهادی گوگل کروم میباشد.
طراحی و توسعه سامانه از : مجید خالقیان
برای ورود به سامانه کلیک کنید
مجموعه تشریفاتی قصر کوروش واقع در تهران دارای  2 سالن همکف در منطقه دنج و آرام با دکوراسیون شیک و مجلل به همراه صندلی های مبله با طراحی و رنگ بندی مجزا با توجه به سلیقه و مد روز امکان پذیرایی از 50 الی 400 نفر مهمان (همراه با پارکینگ اختصاصی) جهت برگزاری مراسم باشکوه عروسی، عقد، نامزدی، ولیمه حجاج، تولد فرزند و.... به صورت مجزا با پرسنل کارآزموده مجرب متعهد و لباس فرم یکدست می باشد.
صدایش پشت تلفن میلرزید، این اولین باری نبود که اینهمه عصبانی میشد اما مطمئن بود آخرین بار است که اجازه میدهد کوروش این طوری تحقیرش کند. ناراحتی هایش تمامی نداشت، دنیا با خود عهد بسته بود اجازه شکوفایی هیچ گل لبخندی را به او ندهد .این بار کوروش پا را از حد فراتر گذاشته بود این بار با هستی توی خیابان نبود توی پارک هم نبود روی مبل دو نفره خانه شان بود همان که لیلا با ذوق برای جهیزیه اش خریده بود همان که قرار بود شاهد دوتایی های لیلاییشان باشد. حا
هتل آپارتمان باستان مشهد

یکی از هتل آپارتمان مشهد می باشد که در نزدیکی و جوار حرم مطهر حضرت
امام رضا (ع) واقع شده است و با توجه به فاصله بسیار کمی که تا حرم مطهر
دارد , از این رو هتل آپارتمان باستان مشهد را می توان از جمله هتل آپارتمان مشهد
نزدیک به حرم به شمار آورد.
این هتل آپارتمان دارای واحد های دو تخته , سه تخته , چهار تخته و پنج
تخته می باشد و در 5 طبقه ساختمان مجموعا با حدود 25 واحد اقامتی
و
با امکاناتی نظیر رستوران مجهز , کافی شاپ ,

درباره کوروش آی تی
کوروش آی تی تامین کننده تجهیزات آی تی
در اولین روزهای سال 85 ضرورتی را تحت عنوان فروش و خدمات پس از فروش تجهیزات آی تی مبتنی بر وب احساس کردیم؛ در ادامه و با تکیه بر تیمی خلاق و با تجربه پای به این عرصه نهاده و در جهت کسب رضایت مشتریان همواره گام برمیدارییم.
کوروش آی تی با توجه به سابقه درخشان خود در بازار آی تی کشور و یکی از توزیع کنندگان برتر در این زمینه و با توجه به نیاز مشتریان و بازدیدکنندگان همواره در کنار فروش تجهیزا
امروز 7 آبان به مناسبت بزرگداشت کوروش کبیر,شاه عادل ایران زمین,به بررسی منشور او می پردازیم. 
منشور کوروش استوانه‌ای گِلین حاوی یک کتیبه سی و پنج سطری به زبان بابلی نوشته شده است.که در پای یک بنا توسط هرمزد رسام در طول کاوش‌های باستان‌شناسی معبد مردوک در بابل در سال 1879کشف گردید. قطعه دوم که حاوی سطور 35تا 45 بود، در مجموعه بابِلی دانشگاه یِیل توسط پروفسور بِرگر شناسایی گردید؛ بنابراین تمامی متن کتیبه حاوی 45 سطر است که سه سطر نخست آن تقریباً
مژده‌ای، ختم رسل داد که آید به بهشت
هرکه بر من خبر آرد، که ربیع آمده است
حلول ماه ربیع الاول‌مون مبارک باشه   
عزاداری هایی که این دو ماه انجام دادیم
 و لباس مشکی‌هایی که این دو ماه پوشیدیم قبول باشه
دو ماه سخت و بشدت فرسایشی رو پشت سر گذاشتم و ان‌شاءالله که از این به بعد خبرهای خوبی در راه باشه و بشدت
 "به هر آنچه از خیر از تو می‌رسد سخت محتاجم"
7آبان تولد کوروش هست و به این مناسبت یه سری شعار برای بزرگداشت تولد این بزرگ مرد میخوام تو و
اجاره آپارتمان مبله اهواز منطقه کوروش :
فاصله این آپارتمان مبله در اهواز تا مرکزشهر در حدود 15 دقیقه با ماشین است .
برای اجاره سوئیت روزانه در اهواز با متراژ 75 مترمربع با تیم ما تماس بگیرید.
این آپارتمان مبله در اهواز دارای دو اتاق خواب می باشد.
دراتاق خواب های این منزل مبله دراهواز یک تخت خواب دو نفره قرار دارد.
همچنین به تعداد میهمانان اضافی وسایل خواب شامل رختخواب در اختیار میهمانان قرار میگیرد.
از دیگر امکانات این منزل مبله یکخوابه در اهو
به مناسبت روز درختکاری ، مطلبی را برایتان آماده کردم که به موضوع "درختکاری" در ایران باستان میپردازد. با من همراه باشید.
کاشت درخت و درختکاری در ایران و فرهنگ ایرانی ریشه ای دیرینه دارد. به گونه ای که هر فرد زرتشتی هنگامی که صاحب فرزندی می شد موظف بود تا یک نهال یا یک درخت را همزمان با تولد فرزندش به نام او بکارد تا آن نهال با فرزندش رشد کند و بزرگ شود. با گذشت هزاران سال هنوز در میان زرتشتیان شاهد این ماجرا هستیم.

ادامه مطلب
منتخبی از نام های دخترانه زیبا با حرف پ
اسامی دخترانه زیبا با حرف پ
❤️ اسم دخترانه پارسی با حرف پ پیشنهاد شده توسط بلاگ اسم شیک
✔️ اسم پارمیس پرمیس، نام دختر بردیا و نوه کوروش بزرگ پادشاه هخامنشی، به معنی بانوی دانشمند یا بانوی پرمهر
✔️ اسم پارمیننام همسر داریوش پادشاه هخامنشی
✔️ اسم پانیا محافظ نگهدارنده
✔️ اسم پانتینام همسر آریاسب از سرداران کوروش پادشاه هخامنشی
✔️ اسم پرمیس پارمیس، نام دختر بردیا ونوه کوروش کبیر
✔️ اسم پرنسا ما
بی‌مقدمه. آلمان‌های اوایل قرن بیستم، در این سه‌چهار قرن گذشته، شاهکار الهی بوده‌اند. شاهکار. نگاه کنید که مرزهای معرفت را چگونه جابه‌جا کرده‌اند. در فلسفه هگل و هایدگر و نیچه و ...، سیاست و جامعه‌شناسی آدورنو و هورکهایمر و هابرماس و مارکوزه و ... (فرانکفورتی‌ها)، اتقصاد مکتب اتریش، دانشمندان بی‌شمارشان؛ اینشتین، پلانک، هایزنبرگ، پاولی، هابر، کربس، مارکس، انگلس و ... .
چرا؟ چرا آلمان‌ها بی‌نظیر بودند؟ چرا آلمان‌ها، "آلمان‌های لعنتی" ب
این کتاب نتیجه کار و کوشش چندین ساله دانشمند باستان شناس فرانسوی گیرشمن است. وی دیرگاهی سرپرست گروه باستان شناسی فرانسوی در ایران بوده و به کار کاوشگری های باستان شناسی پرداخته و این کتاب از همان مایه سرچشمه گرفته است.
ادامه مطلب
کوروش معظمی حال من
دانلود آهنگ کوروش معظمی بنام حال من
پخش آنلاین و لینک دانلود پرسرعت آهنگ حال من با صدای کوروش معظمی
لینک مستقیم دانلود آهنگ ایرانی حال من کوروش معظمی با بالاترین کیفیت
دانلود آهنگ جدید کوروش معظمی بنام حال من
دانلود موزیک کوروش معظمی بنام حال من با لینک مستقیم و پخش آنلاین
آهنگ ایرانی کوروش معظمی بنام حال من
Kourosh Moazami Hale Man

دانلود با کیفیت 320
Download
دانلود با کیفیت 128
Download
بسم الله الرحمن الرحیم
یا فارس الحجاز ادرکنی الساعه العجل
در کتاب فارس نامه ابن بلخی که در زمان سلجوقیان نوشته شده است نامی از سلسله هخامنشیان نیست...
فارس نامه هم زمان با سفر نامه ناصر خسرو میباشد
تقسیم بندی سلسله های حاکم بر ایران قبل از تجاوز اعراب به اینگونه است
پیشدادیان
کیانیان
اشکانیان 
ساسانیان
پذیرش کوروش و ... مورخ را مجبور می‌کند خط بطلانی بر تمام تاریخ های این تمدن کهن بکشد
در شاهنامه فردوسی نیز نامی از هخامنشیان نیست....
اللهم عج
براساس آخرین خبرهای میراث فرهنگی کشف مومیایی یک عروس در مصر توسط باستان شناسان صورت گرفت.
این اکتشاف در یکی از گورستان های مهم شهر «اقصر» و توسط یک تیم باستان شناسی اسپانیایی صورت گرفت و جزئیات جدیدی درباره زندگی و مرگ مردمان مصر باستان در دوران دودمان هفدهم مصر باستان ارائه می دهد.
باستان شناسان معتقدند قدمت این تابوت که اوایل سال 2020 کشف شده است، به بیش از 3500 سال پیش باز می گردد. به گفته کارشناسان، این تابوت سفیدرنگ چوبی به یک دختر نوجوان 15
بازار مبل کوروش 
فروش مبل اقساطی در بزرکترین بازار مبل در استان البرز و کشور
جشنواره فروش عیدانه مبل کوروش 
اقساط بین 10 تا 15 ماه بدون سود و کارمزد از دم قسط ویژه کارمندان ساکن تهران و کرج
اقساط بین 10 تا 15 ماه بدون سود و کارمزد ویژه عموم با پیش پرداخت حداقلی و مابقی اقساط

بازار مبل کوروش در 7 طبقه مجزا 
کلکسیونی از برترین مبلمان داخلی و خارجی 
تنها وارد کننده مبلمان سرف ترک در کشور
این فرصت استثنایی تمدید نخواهد شد فقط و فقط تا 20 اسفند 
ارتبا
در منابع متعدد تاریخی اسنادی وجود دارد که نشان می‌دهد کوروش به یهودیان پول داد تا آن‌ها به اورشلیم (بیت‌المقدس) رفته و جایگاه‌های مقدس خود را بازسازی کنند. برای نمونه یوسف فلاوی (به رومی: Flavius Josephus) مورّخ یهودی در کتاب خود که جزو منابع کهن تاریخ یهود محسوب می‌شود، به نقل از کوروش می‌نویسد:I have given leave to as many of the Jews that dwell in my country as please to return to their own country, and to rebuild their city, and to build the temple of God at Jerusalem on the same place where it was before. I have also sent my treasurer Mithridates, and Zorobabel
به گزارش واحد سنجش و راه حل‎های رفتاری در بازار (آبسیم) بورس نیوز، شرکت «فروشگاه‎های زنجیره ای افق کوروش» با 1140 فروشگاه فعال در 31 استان، بیشترین سهم از فروشگاه‎های زنجیره‎ای را در اختیار خود گرفته و به سبب گستردگی جغرافیایی این فروشگاه‎ها، جمعیت بسیار بزرگی را هدف قرار داده است.
ادامه مطلب
دانلود آهنگ جدید کوروش خسروی به نام عشق جالب
Текст песни eshghe jaleb Kourosh Khosravi
تا کجا قرار پشت سرت با پای پیاده راه بیامКак далеко я должен идти пешком
به خودم میگم یه عمر هی بیخودی باهات کجا میامЯ говорю себе, куда я иду с тобой на всю жизнь
تا کجا قرار حالمو یه شب خراب کنی بری

ادامه مطلب
سوییت در تهران کوروش ستاری
سوییت
در تهران کوروش ستاری یک واحد آپارتمان فول امکانات در خیابان ستاری می
باشد. این واحد تک واب است. مساحت آن 50 متر مربع بوده و بسیار خوش نقشه
است. ساختمان 6 طبقه دو واحدی است. این واحد در طبقه سوم قرار دارد.
آسانسور ، پارکینگ و نگهبانی 24 ساعته از امکانات این آپارتمان می باشند.
آپارتمان در کوچه ای دنج و خلوت قرار دارد.
مشخصات کلی و امکانات سوییت در تهران کوروش ستاری

آشپز خانه اوپن و فول امکانات و بسیار شیک و مدرن
د
دوازدهم آذر، زادروز یگانه هنرمند جاودان موسیقی راک ایران، جناب کوروش یغماییه.
کوروش یغمایی اولین کسی بود که همزمان با اوج گرفتن گروه های مطرح راک دنیا در دهه ۷۰ و ۸۰ میلادی، با امکانات محدود و شرایط سخت کار در موسیقی در اون زمان؛ موسیقی راک رو به شنوندگان و مخاطبین ایرانی و فارسی زبان معرفی کرد.
متاسفانه کوروش یغمایی، با اینکه قصد ترک کشورش رو نکرد و همینجا موند تا به فعالیت هاش ادامه بده، اما موفق نشد آلبومی بصورت رسمی و با اخد مجوز، منتشر
دانلود آهنگ جدید کوروش معین آروم آروم
Download new Music Kourosh Moein Arom Arom
آهنگ جدید کوروش معین بنام آروم آروم
وقتی میخندی چشماتو میبندی مطمعن میشم دیگه از همه دل کندی
بیا بشین وره دلم یه طوری که باوره دلم بشه دیگه ماله خودمیو

دانلود آهنگ با کیفیت 320

متن آهنگ آروم آروم

آهنگ های کوروش معین
به گزارش واحد سنجش و راه حل‎های رفتاری در بازار (آبسیم) بورس نیوز، شرکت «فروشگاه‎های زنجیره ایافق کوروش» با 1140 فروشگاه فعال در 31 استان، بیشترین سهم از فروشگاه‎های زنجیره‎ای را در اختیار خود گرفته و به سبب گستردگی جغرافیایی این فروشگاه‎ها، جمعیت بسیار بزرگی را هدف قرار داده است.
ادامه مطلب
پردیس سینمایی کوروشپردیس سینمایی کوروش , اصلی ترین بهشت سینمایی مرزو بوم در طبقات ۴ و۶ مجتمع تجاری , فرهنگی و تفریحی کورش با سپرده گذاری مجموعه صنعتی گلرنگ طی چهارسال تاسیس شده است .۱۶۰۰۰متر مربع از مجتمع تجاری , فرهنگی و تفریحی فردوس کورش به ۱۲ تالار سینما اختصاص داده شده که ۲۸۰۰ صندلی به گنجایش سینماهای مرز و بوم بیش تر نموده است . همینطور این سینما دارنده رستورانهای متعدد و پارکینگ هم هست .شیوه تنظیم بلیت۱ – تولید اک
دانلود آهنگ جدید کوروش توحدی رویای شیرین
Download New Music Kourosh Tavahodi Royaye Shirin
آهنگ جدید کوروش توحدی بنام رویای شیرین
انقدر حواسم پرت رویای تو میشد هر کی صدام میزد مثل دیوار بودم
تنها صدای تو تو گوشم پرسه میزد یه شهر میخوابید و من بیدار بودم

دانلود آهنگ با کیفیت 320

متن آهنگ رویای شیرین

آهنگ های کوروش توحدی
کتاب باستان شناسی آیین تدفین
مرگ و مراسم تدفین در ایران باستان به آثار بجای مانده، آئین‌ها و عقاید مردم ساکن فلات ایران در ارتباط با مرگ و مردگان می‌پردازد. ایرانیان در دوره‌های باستان گاه جسد را با موم می‌پوشاندند و آن‌گاه آن را دفن می‌کردند چنانکه در جنوب ایران متداول بود. گاه جسد را می‌سوزاندند و این عمل به دلیل فراوانی چوب و وجود جنگل بیشتر در جنوب دریای مازندران و دیگر مناطق پرجنگل انجام می‌شد. گاهی نیز اجساد را در دخمه‌هایی می‌گ
سلام
امیدوارم که همه تون خوب باشید .
به زودی یک مطلب که همین باشه براتون گذاشته خواهد شد .
مطلبی که خواهم گذاشت کاری گروهی است که من و دوستانم راجع به یونان باستان انجام دادیم .
دریافتحجم: 5.68 مگابایتتوضیحات: فایلی از پاورپوینت پی دی اف شده ی یونان باستان (این فایل تکمیل نشده است و فقط برای پیش نمایش است)
مقاله ای درباره پارساگاد قلمروی کوروش کبیر بزرگ که آثار باستانی از خود به جا گذاشته است.این مهد بنای تاریخی در استان فارس قرار دارد.در این مکان بناهای تاریخی همچون آرامگاه کوروش کبیر،باغ پادشاهی،کاخ دروازه،کوشک،کاخ بارعام ،آرامگاه کمبوجیه،ساختار دفاعی تل تخت قرار دارد،پاسارگارد به عنوان اولین پایتخت امپراطوری آسیای غربی شناخته شده است وسعت این امپرطوری از سواحل مدیترانه تا هند ادامه داشته است، مقبره کوروش نمونه ای استثنائی از اولین
بازار مبل کوروش واقع در کرج بلوار چمران روبروی سه راه دانشکده بازار مبل کوروش 
در 7 طبقه مجزا 
مدیران این مجموعه به دلیل بالا رفتن قیمت مبل بر ان شدند شرایطی فراهم اورند تا هموطنان عزیز بتوانند با هر شرایط مالی این کالا را به صورت اقساطی بدون هیچگونه سود و کارمزدی خرید کنند 
شرایط :
اقساط مبلمان تا 15 ماه بسته به میزان خرید
اقساط سرویس خواب تا 10 ماه بسته به میزان خرید
پیش پرداخت توافقی  مابقی هر دو ماه یک چک
کارمندان و فرهنکیان میتوانند بدون چ
زنان ایرانی
زنان ایرانی که بهتر است بگوییم بانو و کدبانوی ایرانی که چراغ خانه است از گذشته در ایران مایه افتخار ایرانیان بوده اند. بانوانی چون آرتمیس، کاساندان، آناهیتا، ماندانا و ... زنان تاریخساز ایرانی بوده اند.
کاساندان
کاساندان، کاسادان یا کَساندان، نام همسر رسمی و محبوب کوروش بزرگ از تبار هخامنشیان بود. از پدرش به نام فرناسپ و برادرش به نام اوتانا یاد شده‌است.
آناهیتا Anahita
آناهیتا، نام یکی از الهه های آریائی و دختر اهورامزدا و اسپندا
جوان ماندن و جوان به نظر رسیدن آرزوی دیرینه نسل بشر است. از دوران باستان انسان‌ها برای این‌که گذر عمر و پیر شدن را به تعویق بیندازند به ترفندهای مختلف دست می‌زدند. از رویایی دستیابی به اکسیر جوانی تا استفاده از مواد طبیعی مختلف که به تایید طبیبان مشهور رسیده بودند.
امروزه اما علیرغم تمام سرنخ‌های جوان ماندن و حتی اگر تمام این موارد را هم به عنوان یک انسان مدرن رعایت کنید باز هم برخی عادت‌های اشتباه به ظاهر ساده روند پیری شما را جلو می‌ان
اینکه هخامنشیان امپراطوری ستایش برانگیز و فاتحی داشته‌اند گرچه لذت‌بخش است، اما به «گذشته» تعلق دارد. به پشت سر. امروز کجای دنیا ایستاده‌ایم؟ تا چه‌اندازه در دنیا تأثیرگذاریم؟
اینکه کوروش انسان بزرگ و بخشنده‌ای بود و به ادیان مختلف احترام می‌گذاشت، دقیقاً چه ارتباطی به ما دارد؟ آیا ما هم برای نظر و نگاه مخالفی که نمی‌پسندیم احترام قائل هستیم یا با شلیک واژه‌ها و تهمت و تهدید و تحقیر و فحاشی جنسی خفه‌اش می‌کنیم؟
مثل معتاد کارتن‌خوا
مقاله آموزشی در مورد منطقه‌ای که مقبره کوروش بزرگ در آن قرار دارد، محوطه‌های باستانی زیادی دارد. آرامگاه کوروش، اولین پایتخت امپراتوری غرب آسیا است که از دریای مدیترانه تا هند کشیده شده‌است، منزلگاه ابدی سایرس یک نمونه استثنایی از دوران شکوفایی هنر و معماری هخامنشی است. و این یک مدرک استثنایی از تمدن ایران است، چشم به چشم، مکان‌های تاریخی ویژه‌ای وجود دارند که در آن فرصت‌ها و محدودیت‌های ابزار در آن زمان برای ساختمان‌های انسانی کمی
با سلام و احترام
ان شاءالله در این وبلاگ مطالبی در مورد افغانستان عزیز و هرات باستان و رشته انجنیری سیول قرار داده خواهد شد.
امید است مفید برای عزیزان باشد.
با احترام
فرهاد حیدری
صادق حیدری
گروپ انجنیری برادران حیدری
یادگیری آسان انجنیری
افغانستان عزیز
هرات باستان
انگلیسی باستان (Ænglisc) زبانی است که مردم سرزمین انگلستان در سال‌های ۴۵۰ تا ۱۱۰۰ بدان سخن می‌گفته‌اند. انگلیسی باستان با زبان کنونی انگلیسی تفاوت بسیار دارد. این زبان لغت‌های با ریشهٔ ژرمانیک زیادی را در خود نهفته دارد. این زبان از لحاظ دستور زبان مشکل‌تر از زبان کنونی بوده و بیشتر به زبان آلمانی نزدیک بوده‌است.
این زبان به آرامی تبدیل به انگلیسی میانه شده‌است.
معمولاً تاریخ زبان انگلیسی را به سه دوره تقسیم می‌کنند:
انگلیسی باستان
ما بی دین و بی خدا نیستیم، چون سرتاسر آن ایراد و تناقض است. برای اثبات ادعا مون، 5 اشکال و ایراد به آنرا توسط سوال و جواب هایی مطرح میکنیمسوال اول:یک ندانم گرا (آگنوستیک) اجبار والزامی به دلیل آوردن و اثبات کردن نداره چون میگه من چیزی نمیدونم، ادعایی هم ندارم.اما فرقه آتئیستم اینطوری نیست و ادعا میکنه که خدایی وجود نداره، پس «الاثبات علی المدعی»در عین حال که ما ثابت میکنیم خدارو و دلایل خودمون رو میاریم، شما هم باید دلایل خودتون رو بیارید که
 کاوشگاه باستان شناسی . آثار تاریخی آن شامل بقایایی است از دوره های تسلط ایران باستان ، یونان ـ روم و هند باستان (بر بُست ) ، بعلاوه خرابه های ارکی باشکوه ، طاقی بسیار بلند با نماهای آجری و نقشهای هندسی ، و دیوارهای خشتی خانه های شخصی از دوره اسلامی . متخصصان باستان و خاورشناسان ، یادداشتهای جغرافیدانان و مورخان قدیم را گردآوری و تفسیر کرده اند و سیاحان اروپایی از اوایل قرن سیزدهم از خرابه های دوره اسلامی بست ، که بر سر راه قدیم کاروانروِ ایر
بسم الله
عن حسن بن علی العسکری علیهما السلام قال: بئس العبد عبد یکون ذا وجهین و ذا لسنانین یطرئ أخاه شاهدا و یأکله غائبا إن أعطی حسده و إن ابتلی خذله. (تحف العقول، ص 488)
امام حسن عسکری (ع) میفرمایند: چه بد بنده ایست آن بنده ای که دو رو و دو زبان باشد، در روبرو از برادرش تعریف میکند و او را مدح می نماید و پشت سر او را می خورد، اگر به برادرش چیزی رسد بر او حسد ورزد و اگر برادرش دچار مشکلی گردد او را رها می سازد.
همانطوری که پیش تر نیز بیان شد  برادر در ا
بورس
شرکت بورس تهران از برنامه افزایش سرمایه ۳۳ درصدی از دو محل سود و اندوخته خبر داد .افق کوروشفروشگاه های زنجیره ای افق کوروش صورت های مالی حسابرسی شده ۱۲ ماهه سال
گذشته را منتشر و رشد ۳۳۶ درصدی سود را نسبت به مدت مشابه سال قبل به ثبت
رساند.
غویتا
شرکت ویتانا که سال ۸۷ به دلیل عدم رعایت مقررات ناشران از بورس کارت
قرمز گرفت و با توجه به تغییر مالکیت و سیاست‌های اصلاحی، ۲۴ دی سال ۹۶ در
تابلوی پایه فرابورس درج و از خرداد سال گذشته نیز سهام آ
دانلود آهنگ لری کوروش اسدپور کوه آسماری
Download Music Bakhtiari Kourosh Asadpour Koohe Asemari
دانلود اهنگ کوه آسماری از کوروش اسدپور با متن شعر و ترانه از سایت پلی نیو موزیک
برای دانلود آهنگ به ادامه مطلب مراجعه کنید …
تکست و متن آهنگ کوروش اسدپور کوه آسماری
کاشکی چی اور بهاری پر کشم به بختیاری کاشکی مثل ابر بهاری پر بکشم به منطقه ی بختیاری
بال اسپیدم کنم پهن سر که آسماری بال سفیدم رو پهن کنم روی کوه آسماری
دلم ایخوا چی فرشته به منه اورا نشینم دلم میخواد مثل فرش
بازار مبل کوروش بزرگترین و برترین بازار مبل در کرج و استان البرز
شرایط ویژه اقساط بدون چک برای شهروندان کرجی ایجاد نموده
انواع مبل راحتی کلاسیک و استیل و سرویس خواب در کرج
ادرس بلوار جمران روبروی سه راه دانشکده بازار مبل کوروش
02632409175-09352591818
جند نمونه از مدل ها رو با هم ببینیم
جهت دیدن نمونه کارهای بیشتر کلیک کنید
دانلود رایگان کتاب تاریخ مصور جهان pdf

دانلود فایل

تاریخ مصور جهان دنیای باستان تاریخ : ابو عبدالرحمن الکردی ...archive.org › details › abo_abdrahman_kordi_barid_20150604۱۴ خرداد ۱۳۹۴ - تاریخ مصور جهان دنیای باستان تاریخ. by: ابو عبدالرحمن الکردی ... عاطفه سلیانی. برای دانلود کتابهای بیشتر اینجا کلیک کن: مُنْتَدی إِقْرَأ الثَقافِی.
کتاب تاریخ مصور جهان دنیای باستان( با عنوان فرعی انسان ...www.pinterest.com › pinدانلود کتاب تاریخ مصور جهان دنیای باستان اثر ش
بسم الله الرحمن الرحیم
یا فارس الحجاز ادرکنی الساعه العجل
شهر باستانی نائین،شهری به قدمت تاریخ
به اعتقاد عده ای ،این شهر نوآئین بود،چرا که کوروش وقتی قوم یهود را از اسارت بخت‌النصر آزادساخت ،عده ای یهودیان به همراه کوروش وارد ایران شدند،اینان کوروش را مسیح موعود و نجات دهنده قوم یهود میدانستند،ودر منطقه استخر مستقر شدند و شهری را بنیان نهادند که چون آئینشان با آئین ایرانیان متفاوت بود به عنوان شهر نوآئین خوانده شد و به مرور گذشت قرن ها
2552 - نوکرانمان مدتی بود که می‌خواستند ارادت‌شان را به ما نشان داده و برای تولدمان جشن باشکوهی گرفته و غافلگیرمان کنند. از آنجایی که علاقه زیادی به تجملات نداشتم، دستور دادم تا جشنی خودمانی در ورزشگاه آریامهر برگزار کنند! جشن با حضور مقامات و خانواده‌های اشرافی برگزار شد و ما در میان جمعیت که سرود «تولد تولد، تولدت مبارک» را همخوانی می‌کردند، غافلگیر شدیم و شمع پنجاه‌وهفت سالگی‌مان را فوت نمودیم تا دودش به چشم بدخواهمان برود. یک سال از
اجاره سوئیت روزانه در اهواز کوروش :
در اتاق خواب های این منزل مبله اهواز یک تخت خواب دو نفره قرار دارد.
همچنین به تعداد میهمانان اضافی رختخواب در اختیار آنان قرار می گیرد.
اجاره روزانه آپارتمان اهواز در اقبال با امکانات زیر :
مبلمان ، تلویزیون ال سی دی ، آشپزخانه مجهز به سیستم پخت و پز ، اجاق گاز ، یخچال ، ظروف آشپزخانه

سوئیت روزانه دراهواز
اهواز مبله 
موصول:اسمی است که نیازمند به جمله ما بعد خود است و معنای آن کامل نمیشود مگر با آن جمله به جمله بعد موصول صله و به ضمیری که در صله میباشد و به موصول بازگشت دارد عائدصله گویند.
 مثال :الَّذی رَاَیتُهُ :کسی که دیدمش.الذی موصول ورایتهُ صله وهُ عائدصله میباشد. 
انواع موصول :موصول خاص/موصول مشترک. 
موصول خاص:بر شش قسم است سه مذکر و سه مونث.
مذکر: مفرد:الَّذی/مثنی:الَّذانِ والذَینِ/جمع:الَّذینَ.
مونث: مفرد:الَّتی/مثنی:الَّتانِ والَّتَینِ/جمع:الَّل
مقاله ای آموزشی در رابطه منطقه ای که آرامگاه کوروش کبیر بزرگ در آن قرار دارد این شهر آثار باستانی زیادی دارد پاسارگاد مهد بنای تاریخی در استان فارس قرار دارد.در این مکان بناهای تاریخی همچون آرامگاه کوروش کبیر،باغ پادشاهی،کاخ دروازه،کوشک،کاخ بارعام ،آرامگاه کمبوجیه،ساختار دفاعی تل تخت قرار دارد،پاسارگارد به عنوان اولین پایتخت امپراطوری آسیای غربی شناخته شده است وسعت این امپرطوری از سواحل مدیترانه تا هند ادامه داشته است،خانه ابدی کو
shirazart.blog.ir 
شاخص تناسب : در هنر و بویژه مجسمه سازی ، فرمول ریاضیی که تناسب آرمانی بخش های مختلف بدن ( انسان و جانوران ) را تعیین کند ، مثلا نسبت بین سر و نیم تنه ، تعیین چنین تناسباتی از روزگاران بسیار کهن ، قطعاً تحت نظر مصریان باستان ،آغاز شد و برای مجسمه سازان یونان باستان سده ی پنجم پیش از میلاد، کاملاً شناخته شده بود .
این مجموعه سوالات کنکوری دربردارنده 1000 نکته کلیدی و ارزشمند از منابع درس پیش از تاریخ ایران در رشته باستان شناسی است. در سوالات این مجموعه سعی بر آن شده است تا از تمامی منابعی که در ادوار گذشته از آنها سوال لحاظ شده است و منابع جدید باستان شناسی استفاده شود.  استفاده از فلش کارت حاضر علاوه بر موثر بودن در بهینه کردن وقت داوطلب، در افزایش یادگیری آن تاثیر مثبت دارد. 
ادامه مطلب
دانلود کتاب سرگذشت کوروش بزرگ
کوروش بزرگ، بنیان zwnj;گذار سلسله هخامنشیان، یکی از خوشنام zwnj;ترین و پیروزمند zwnj;ترین فرمانروایان تاریخ جهان است. آنچه درباره این شخصیت، جالب می zwnj;نماید همسخنی و اشتراک منابع تاریخی درباره نیک سیرتی وی می zwnj;باشد. منابع تاریخی درباره کمتر پادشاهی چنین شرایطی دارند؛ آن هم ...
دریافت فایل
عید 98 چند شنبه است – سال تحویل 1398 چند شنبه است – تاریخ و ساعت دقیق عید نوروز و تحویل سال 1398 کی هست
عید 98 چند شنبه است

عید نوروز 1398 چند شنبه است
در ادامه این پست تاریخ دقیق عید نوروز و تحویل سال 1398 هجری خورشید قرار داده می شود و همچنین برای مطالعه پست های مشابه به بخش امروز چه روزی است سایت اپ ناز مراجعه فرمایید
درباره عید نوروز
عید نوروز بزرگترین و قدیمی ترین عید باستانی ایرانی از دوران امپراتوری هخامنشیان می باشد که هر سال روز اول بهار برگزا
یونان باستان
یونان یکی از اولین کشورهای جهان بوده و یونان باستان و تاثیرات آن بر جهان امروز بخصوص در حوزه های علم، هنر، معماری و موسیقی غیر قابل انکار است. اولین ساکنین یونان را اقوامی به نام مسینیان تشکیل دادند که به حدود 1600 سال قبل باز می گردد. قدیمی ترین یافته از مسینیان نوعی الفبای خطی و قبور زنبوری انها است. به نظر می رسد این اقوام در بین سال های 1300 تا 1100 قبل از میلاد توسط قومی به نام دوریان نابود شده اند.
این نابودی یونان باستان را به د
جشنواره فروش عیدانه مبل کوروش 
فروش اقساطی مبل از دم قسط برای کارمندان دولت بدون سود و کارمزد بین 10 تا 15 ماه 
انواع مبلمان راحتی ،کلاسیک ، استیل و سرویس خواب 
جهیزیه عروس 
فروش ویژه اقساطی ویژه عموم با پیش پرداخت حداقلی و بین 10 تا 15 ماه بدون سود و کارمزد 

جهت اطلاع بیشتر با شماره های 
09352591818
02632409175
تماس حاصل فرمایید.
بازار مبل کوروش بزرکترین مرکز فروش مبل اقساطی از دم قسط در کرج و استان البرز 
«اسناد تاریخی نشان می‌دهد که
این دیوار از مسیری رد می‌شود (سر پل ذهاب) که چند هزاره راه اصلی تردد بین
ایران و بین النهرین بوده است. حال باید منتشر کاوش‌های باستان شناسی این
دیوار ماند تا راز سر به مهر یکی از طولانی‌ترین دیوارهای تاریخی ایران
گشوده شود.»

به گزارش ایسنا، روزنامه ایران نوشت:
«باستان‌شناسان هنوز نتوانسته‌اند قدمت دقیق دیوار باستانی را که برخی از
رسانه‌ها از آن به «دیوار چین ایرانی» یاد
میخواهم شما را دعوت به خواندن ابراز تمایلات و شاید فانتزی های کاملا جنسی یک مذکر به یک مونث کنم. 

نه! هیچکس نمیخواد غیر از صفحات مخصوص داستان‌های +18 در وبسایت‌های معلوم الحال در این مورد جای دیگه چیزی بخونه. 

مگر اینکه کمی شاعرانه‌ش کنیم ها؟ شاید اونطوری بشه. لابد قشر مونث هم نیاز دارن به این شاعرانه بودن برای توجیه نوشتار؟ برای توجیه تمایلات؟ بعید میدانم الزامی باشد. 

از مقدمه که بگذریم، شگفت انگیز است که چطور در جهان برابری‌ها ب
نکاتی درباره فعل مضارع  : - در ساختار فعل مضارع بر سر حرف اول ریشه یکی از حروف  ((ا ، ی ، ت و ن  ))می آید که به اختصار به 1 آن حروف اتین می گویند . . - برای ساخت فغل امر ما به فعل مضارع توجه میکنیم و تغییرات را روی آن انجام می دهیم  2 - فعل مضارع در زبان عربی به مضارع اخباری در زبان فارسی ترجمه می شود پس ترجمه آن به مضارع 3 التزامی اشتباه است  . َ : مثال لون :می خورند نه بخورند ُ یأک . - تمام افعال مونث در مضارع به جز یک صیغه با ت شروع میشوند 4  استثناء  :جمع
دانلود رایگان کتاب تاریخ مصور جهان pdf

دانلود فایل

تاریخ مصور جهان دنیای باستان تاریخ : ابو عبدالرحمن الکردی ...archive.org › details › abo_abdrahman_kordi_barid_20150604۱۴ خرداد ۱۳۹۴ - تاریخ مصور جهان دنیای باستان تاریخ. by: ابو عبدالرحمن الکردی ... عاطفه سلیانی. برای دانلود کتابهای بیشتر اینجا کلیک کن: مُنْتَدی إِقْرَأ الثَقافِی.
کتاب تاریخ مصور جهان دنیای باستان( با عنوان فرعی انسان ...www.pinterest.com › pinدانلود کتاب تاریخ مصور جهان دنیای باستان اثر
دانلود رایگان کتاب تاریخ مصور جهان 

دانلود فایل

کتاب تاریخ مصور جهان دنیای باستان( با عنوان فرعی انسان ...www.pinterest.com › pinدانلود کتاب تاریخ مصور جهان دنیای باستان اثر
اجاره سوئیت روزانه در اهواز کوروش :
در اتاق خواب های این منزل مبله اهواز یک تخت خواب دو نفره قرار دارد.
همچنین به تعداد میهمانان اضافی رختخواب در اختیار آنان قرار می گیرد.
اجاره روزانه آپارتمان اهواز در اقبال با امکانات زیر :
مبلمان ، تلویزیون ال سی دی ، آشپزخانه مجهز به سیستم پخت و پز ، اجاق گاز ، یخچال ، ظروف آشپزخانه

سوئیت روزانه دراهواز
اهواز مبله 
برای رزرو واحد باشماره 09199797633 , 0218819
دانلود آهنگ کوروش به نام ما زنده ایم
یک اهنگ زیبا و جدید از خواننده محبوب کوروش به نام ما زنده ایم
با کیفیت بالا و لینک مستقیم
Download New Music Korosh Called Ma Zendeim

دانلود آهنگ جریان از تی دی و مجهولاین آهنگ را می توانید با دو کیفیت ۱۲۸ و ۳۲۰ از نیوموزیکفا دانلود نمایید
به همراه متن آهنگ و پخش آنلاین آهنگ جریان از تی دی و مجهول با لینک مستقیم و پرسرعت نیو موزیکفا
[ورس یک]تو خلوت این اشکیکه سرریز شد از بغضیه تصمیم شد ازنو بی تردید بلند شدیه جاده بی مرزی
سلاممن کلا چیز زیادی ادبیات و نویسندگی نمی دونم,فقط خسته شدم از این که  احساسم درباره اتفاقات اطرافم بروز ندادم دنبال  جایی بودم که بتونم راحت حرف بزنم ,دلخوری پیش بیاد.
فکر می کنم اول باید خودم معرفی کنم; 
سن:20       متولد:تهران        ساکن:تهران         جنسیت:مذکر      شغل: دانشجو 
اسم تفضیل بر وزن اَفعَل و فُعلی می آید و جمع آن اَفاعِل است.
اگر دو اسم مذکر یا مونث را باهم مقایسه کنیم از اسم تفضیل اَفعَل استفاده میکنیم.
کلمات (خیر)و(شر) هم میتوانند اسم تفضیل واقع شوند که معمولا بعد اسم تفضیل کلمه(مِن) می آید.
کلماتی که بر وزن هایی مثل اَعلی,َاغلی,اَحَبِّ,اَدَقَّ,اَشَدَّ و... بیاید نیز اسم تفضیل هستند.
اسم مکان بر وزن مَفعَل,مَفعِل,مَفعَلَه می آید و جمع آن مَفاعِل است.
فرهنگ و  جامعه کره جنوبی
فرهنگ معاصر کره جنوبی از فرهنگ سنتی کره که در قبایل عشایر کره ای شایع بود، توسعه یافت است. با حفظ هزاران ساله فرهنگ کره باستان و تحت تاثیر و نفوذ فرهنگ چین باستان، کره جنوبی پس از تقسیم کره در سال 1948، مسیر خود را در رشد فرهنگی دور از فرهنگ کره شمالی، ادامه داد
صنعتی شدن، شهرنشینی و گرایش به فرهنگ غربی کره جنوبی، به ویژه سئول، تغییرات زیادی در زندگی مردم کره ایجاد کرده است. تغییرات اقتصادی و شیوه زندگی منجر به تمرکز جم
مردانی پیدا شده اند که ابرویشان از مو نازک تر است و مدعی تمدن اصیل تو هستند!زنانی پیدا شده اند مقلد مدهای عریان غربی که شدیدا ادعای بانوی ایرانی بودن دارند !کوروش تو به آنها بگو در کتیبه ها و سنگ نوشته های تخت جمشید هیچ مردی گوشواره به گوش و ابرو برداشته نیست...هیچ پیکر خانمی برهنه و بد حجاب نیست ...کوروش آیا خود تو و خدای تو راضی به این عمل متعصبانه هستید..ای فرمانروای عادل سرزمین کهن منتو یکتا پرست.قبول ...اما آیا اسلام من تضاد و تناقضی با زرتشت
دوشنبه هجده تیر:
گفته بودم من و خواهرام هفته ای یه بار یا دو هفته یه بار دور هم جمع میشیم؟ مثلا از عصر یه روز تا عصر فرداش؟؟
امروز هم همینجوری بود.از عصر دیروز پیش هم بودیم.مهمون آبجی صاحبخونه.تا عصر امروز.نشسته بودیم دور هم که دختر خواهرم بخاطر یه وسیله ایش که کوروش برداشته بود با پا زد تو کمرش... 
کلا یه چند وقتیه پرخاشگر شده.رفتارش غیر دوستانه شده.خصوصا از وقتی توله سگ خریده چند بار پیش اومده من خیلی نرم درمورد رفتارش با کوروش و گیر دادنای بی
تا سن هجده سالگی
تمام عروسها و جنس مونث فامیل (با جنس مذکر زیاد ارتباطی نداشتم) بهم میگفتن من خیلی زشتم.
وقتی رفتم خوابگاه
بچه ها بعضیاشون میگفتن که من یه دختر چشم درشت و سفید و خوشگلم.
اصلا باورم نمیشد که خوشگل باشم
دوست پسرمم میگفت زشتم
سالها گذشت
جوونیم سپری شد
و الان یکی دو ساله که باور کردم که منم خوشگلم.
در قسمت قبلی تعدادی از جاذبه های این جزیره را معرفی کردیم ، با هم  از کوریون باستان با موزاییکهای زیبایش، قلعه سنت هیلاریون با چشم انداز زیبایش از شهر و دریا، ساحل تفریحی لارناکا، شبه جزیره کارپاس و سالامیس باستان با مجسمه های بی سر بازدید کردیم . باز هم میخواهیم اطلاعات بیشتری از جاذبه های قبرس در اختیارتان قرار دهیم .
ادامه مطلب
من اینو فهمیدم
فشاری که روی ملت هست
ازشون یه روانی ساخته
یعنی مردم ایران توی کانادا یه جور سختی رو تحمل میکنن که شما باید اینجا باشین تا بفهمین من چی بگم
مردم ایران گاهی بعضیاشن روانی شدن
تو فکر کن اینجا پشت این وبلاگ در حال تحریکن.
مشکل دار.
برو تحریکاتت رو روی اقوامت خالی کن. مونث و مذکر و دو جنسه و چند جنسه فرقی نداره.
پاسارگاد شیراز
هرگوشه از استان فارس برگی از تاریخ است.پاسارگاد، جایی‌ که مقبره کوروش را در خودش جای داده، از قدیمی‌ترین جاهای ایران است.از شیراز تا پاسارگاد حدود 120 کیلومتر فاصله است.این شهر کوچک که در شمال استان فارس قرار گرفته، با خرم بید و ارسنجان و اقلید همسایه است.پاسارگاد شیراز
پاسارگاد،مجموعه ای برجای مانده از دوران هخامنشی با 2500 سال قدمت می‌باشد.در سده هفتم قمری اتابکی (از سلغریان پارس) مسجدی در نزدیکی آرامگاه کوروش بزرگ ساخت که
هنوز چشمم گرم نشده بود که مادر صدا می زد: «پاشو دختر. این دفتر دستک رو از اطرافت جمع کن زشته مهمون میاد».
حرکتی کردم و خواب و بیدار به بهانه جمع نکردن جواب دادم: «مامان! کتاب و دفتر و خودکار زشته ولی دوتا کاسه شکسته بخریم بزاریم دکور زشت نیست؟ کلی با کلاسه. عید ملت رفتند مسافرت و مهمونی ما هم نشستیم سر کتاب و دفتر. کجاش زشته؟»
- «پاشو دختر این حرف ها فایده ای نداره. الان بتول خانم میرسه آبروی منظم بودنت میره».
- «کی؟ بتول خانم دیگه کیه؟».
- «بتول
پاورپوینت آشنایی با باستانشناسی فرمت فایل دانلودی: .zipفرمت فایل اصلی: PPTXتعداد صفحات: 39حجم فایل: 1676قیمت: 14900 تومانبخشی از متن:توضیحات:فایل پاورپوینت آشنایی با باستانشناسی. این فایل در ارتباط با باستانشناسی در جست و جوی میراث فرهنگی تهیه شده است ، در حجم 39 اسلاید قابل ویرایش.بخشی از متن:در چند قرن اخیر، علم جدیدی با عنوان باستا نشناسی شکل گرفته و نقش مؤثری در مطالعة گذشتة بشر ایفا کرده است. در این درس، با کاوش دربارۀ باستان شناسی و روش کار با
چندی می شود که نیستم،کمیاب و نا پیدا...گه گاه به بیان سری میزنم و پیام ها و برخی از نوشته های دوستان را چک می کنم.سرم و شلوغ و ذهنم بد درگیر است که آیا زندگی میکنم؟یا...یا تلاش می کنم تا زنده بمانم.قطعا این جمله سرگذشت زندگی اکثر ما انسان هاست. در سرزمینی که خاک کوروش نام دارد انسان هایش از راه و آیین کوروش به دورند اما همچنان ادعا دارند.چشمان مردان سرزمین من نه تنها حجاب و پوشش زنان سرزمینم نیست بلکه،چشمان مردان این سرزمین عاملی بر فساد و زنان ا
نویسنده اشکان ارشادی ، بتحقیق و عقیده خودم. 
برای درک بهتر تاریخ بهترآنست که دورانها را تقسیم کنیم ؛ ولی این تقسیمات چگونه است ؟ 
تقسیمات سیاسی 
تقسیمات بر اساس دین و مذهب 
تقسیمات بر اساس حکومتها و سلسله ها 
و...... 
پیشنهاد من برای تاریخ ایران و اروپا ، تقسیمات بر اساس حکومتها و سلسله هاست که ناخودآگاه امپراتوری دینی یا مذهبی را هم شامل می‌شود. 
توجه کنید که تاریخ اروپا با تاریخ ایران ناخودآگاه قابل تطبیق است ، به چگونه ؟ 
عرض می‌کنم ، پس م
نویسنده اشکان ارشادی ، بتحقیق و عقیده خودم.  از کرمانشاه 
برای درک بهتر تاریخ بهترآنست که دورانها را تقسیم کنیم ؛ ولی این تقسیمات چگونه است ؟ 
تقسیمات سیاسی 
تقسیمات بر اساس دین و مذهب 
تقسیمات بر اساس حکومتها و سلسله ها 
و...... 
پیشنهاد من برای تاریخ ایران و اروپا ، تقسیمات بر اساس حکومتها و سلسله هاست که ناخودآگاه امپراتوری دینی یا مذهبی را هم شامل می‌شود. 
توجه کنید که تاریخ اروپا با تاریخ ایران ناخودآگاه قابل تطبیق است ، به چگونه ؟ 
عرض
فروش مبل قسطی بدون پیش پرداخت در کرج
نگران نداشتن چک یا نداشتن پیش پرداخت برای خرید مبل در کرج نباشید 
بازار مبل کوروش فروش ویژه مبلمان در کرج با اقساط بلند مدت بدون سود و کارمزد بین 10 تا 15 ماه 
شما در بازار مبل کوروش انواع مبلمان راحتی کلاسیک و استیل و سرویس خواب را میتوانید از دم قسط خرید کنید 
مهمه از کجا مبل میخرید ....
09352591818
02632409175

اگر به دنبال خرید جهیزیه سرویس چوب در کرج هستید حتما به بازار مبل کرج سری بزنید و با فراغت خاطر مبل مورد نظ
اولین لاک ناخن به دوران چین باستان یعنی حدود چند هزار سال پیش بازمی‌گردد، چینیان باستان عادت داشتند که ناخن‌های خود را به رنگ‌های مختلف درآورند و در این کار بسیار پیشرو بودند طوری که در سلسله ژو در قرن هفتم پیش از میلاد لاک ناخن متالیک مثل طلایی و نقره‌ای و پس از آن رنگ قرمز برای آرایش ناخن باب شده بود. این لاک‌ها از مواد طبیعی مثل موم زنبور عسل، صمغ عربی، سفیده تخم مرغ و ژلاتین تهیه می‌شدند. پس از آن نیز استفاده از رنگ‌های گیاهی برای رنگ
فردوسی را ترور می کند به شاهنامه نارنجک می بندد تا منفجر شود ولی نمی فهمد چرا همچنان مادران ایرانی شب که می شود  آرش کمان گیر و رستم دستان را برای کودکانشان می خوانند.حافظ را می کشد و دیوانش را به درختی می ببندد به او شلیک می کند ولی نمی فهمد چرا همچنان شب یلدا که می رسد ، خانواده ها دور هم جمع می شوند و فال حافظ می گیرند.تخت جمشید را به آتش می کشد و سردیس های آن را اعدام می کند ولی نمی فهمد چرا همچنان عشق به تاریخ باستان این سرزمین از دل این مردم
تخفیفات ویژه فرش کوروش در جشنواره تابستانه
فرش کوروش برای رفاه حال مشتریان و خریداران فرش اقدام به فروش مستقیم از کارخانه کرده است . فروش مستقیم از کاخانه  برای یک تولید کننده به دلیل وجود مشکلات فراوان برای عرضه با قیمت مناسب باعث شده  خیلی کم کارخانجات اقدام به فروش به قیمت درب کارخانه کنند که فرش ستاره کوروش برای رفاه حال شما عزیزان اقدام به این کار کرده است
کارخانه فرش کاشان با مجموعه عظیمی از فرش کاشان   500 شانه ، فرش 700 شانه ، فرش 1000
Total War Three Kingdoms
بازی جدیدی در سبک سری بازی‌های اکشن و استراتژیک است که در سال 2019
توسط CREATIVE ASSEMBLY ساخته و برای کامپیوتر عرضه شده است. جنگ‌های
تاریخی در بین سه پادشاهی مختلف در چین باستان، محوریت اصلی ماجرای این
بازی را شامل می‌شود. به دوره افسانه‌ای فتح سرزمین‌ها در چین باستان خوش
آمدید! وقایع این بازی، در سال 190 میلادی به تصویر کشیده می‌شود. سرزمین
زیبا اما شکست خورده فعلی، به یک امپراطوری و سبک زندگی جدید نیاز دارد.
وظیفه شما این است که
در ایران باستان خانواده  هسته ی اولیه ی جامعه را تشکیل می داد. ازدواج در نزد ایرانیان یک تکلیف دینی و پیمان مقدس بود.یعنی هرکس از ازدواج سرباز می زد گناهکار شمرده می شد. همچنین مردان زمانی می توانستند مقام و منصبی بگیرند که زن داشته باشند . مخصوصا شاهان و درباریان. پسر در نزد آنان ارزش خاصی داشت چون حکومت موروثی بود.
پدران شغل خود را به پسران می آموختند و مادران به عنوان کدبانوی خانه و خانواده خانه داری را به دختران آموزش می دادند. خانواده ها ه
 عسل در اهرام
عسل در اهرام
باور کردنش سخت است ولی عسل هایی در اهرام مصر پیدا شده اند که کاملا سالم مانده و خوردنی هستند.
باستان شناسان در حالی که مشغول حفاری در اهرام مشهور مصر بودند ، گلدان های حاوی عسل را در یک
مقبره باستانی پیدا کردند .
این عسل که حدود ۳۰۰۰ سال قدمت دارد، قدیمی‌ترین نمونه جهان است و هنوز هم بسیار خوردنی است .
چرا عسل در این مدت طولانی فاسد نشده است؟ چه رازهای در این مسئله وجود دارد؟
فاسد نشدن عسل در مدت سه هزار سال دلیل های م
دانلود آهنگ جدید کوروش زند به نام این دیونه با لینک مستقیم + پخش آنلاین
Download New Music By Kourosh Zand Called In Divooneh

دانلود آهنگ کوروش زند به نام این دیونه

برای دانلود این آهنگ ادامه مطلب رو کلیک کنید

دانلود ،
موزیک ،
دانلود موزیک ،
دانلود آهنگ
 ،
دانلود آهنگ جدید  ،
موزیک جدید ،
آهنگ جدید ،
دانلود موزیک جدید ،
دانلود مداحی ،
دانلود نوحه ، نوحه ،
دانلود نوحه جدید

ادامه مطلب
زندگینامه کوروش کبیر از تولد تا مرگ + تصاویر

کوروش کبیر یکی از بزرگترین پادشاهان هخامنشی است که حدود ۵۵۰ سال قبل از میلاد زندگی میکرده. سخنان کوروش بزرگ سال‌هاست که در بین مردم رواج دارد.

خلاصه ای از زندگینامه کوروش کبیر
پیش ازکمبوجیه دوم
پس ازکمبوجیه یکم
همسر: کاساندان
کاخ: پاسارگاد
دودمان: هخامنشیان
پدر: کمبوجیه یکم
مادر: ماندانا
فرزندان: کمبوجیه
بردیا
آتوسا
آرتیستون
رکسانا

زندگی نامه کوروش کبیر
بنا به گفتهٔ هرودوت، آستیاگ (پدربزرگ
به نام او
مدت چند ماهیه وبلاگ جدیدی خواستم بسازم که کاملا شخصیه و از چیزهایی که در ذهنم میگذره مینوسم اول در بلاگفا و بعد قطع شدن نت اومدم اینجارو به عنوان پشتیان ساختم که اگر باز قطع شد یک راه ارتباطی با دوستانم داشته باشم محیط اینجارو خیلی دوست دارم اکثر بچه هایی که دیدم خیلی با شخصیت و با ادب هستن و درکل کاش زودتر با بیان آشنا میشدم :)

وبلاگم در بلاگفا : باستان شناس آینده

نوشته : دکتر باربارا هلوینگ (باستان شناس با گرایش دوران آغاز نگارش و آغاز ایلامی ، رئیس بخش ایران در موسسه باستان شناسی آلمانی اوروسیا و ایران در آلمان و کاوشگر میهمان و مسئول ایجاد بانک سفال( برگردان : دکتر صادق ملک شهمیرزادی (انسان شناس با گرایش پیش از تاریخ ، بازنشسته هیت علمی گروه باستان شناسی دانشگاه تهران ، سرپرست و مجری «طرح بازنگری سیلک» فلات مرکزی ایران دارای هویت جغرافیایی کاملا مشخصی است و محدوده آن توسط بلندی هایی که آن را احاطه
به نام او
مدت چند ماهیه وبلاگ جدیدی خواستم بسازم که کاملا شخصیه و از چیزهایی که در ذهنم میگذره مینوسم اول در بلاگفا و بعد قطع شدن نت اومدم اینجارو به عنوان پشتیبان ساختم که اگر باز قطع شد یک راه ارتباطی با دوستانم داشته باشم محیط اینجارو خیلی دوست دارم اکثر بچه هایی که دیدم خیلی با شخصیت و با ادب هستن و درکل کاش زودتر با بیان آشنا میشدم :)

وبلاگم در بلاگفا : باستان شناس آینده

ایزد خورشید در روم باستان، sol نام داشت که از کلمۀ solis به معنی «خورشید» در لاتین برگرفته شده، و با کمی تغییر فرم وارد این زبانها شده:
 ایتالیایی: sole
 اسپانیایی : sol 
 پرتغالی: sol
 سوئدی: sol
 فرانسوی: soleil
 لیتوانیایی: saulė
 رومانیایی : soare

کلمۀ solar در انگلیسی که معنی «خورشیدی یا هر چیز مرتبط با خورشید» رو می‌ده، از همین ریشه‌س.

از طرف دیگه، در افسانه‌های نورس و ایسلندی، ایزد بانوی خورشید Sunna نام داشت با ریشۀ ژرمانیک (در زبان نورس باستان،  Sól گفته م
ایزد خورشید در روم باستان، sol نام داشت که از کلمۀ solis به معنی «خورشید» در لاتین برگرفته شده، و با کمی تغییر فرم وارد این زبانها شده:

ایتالیایی: sole
 اسپانیایی : sol 
 پرتغالی: sol
 سوئدی: sol
 فرانسوی: soleil
 لیتوانیایی: saulė
 رومانیایی : soare

کلمۀ solar در انگلیسی که معنی «خورشیدی یا هر چیز مرتبط با خورشید» رو می‌ده، از همین ریشه‌س.

از طرف دیگه، در افسانه‌های نورس و ایسلندی، ایزد بانوی خورشید Sunna نام داشت با ریشۀ ژرمانیک (در زبان نورس باستان،  Sól گف
زندگینامه کوروش کبیر از تولد تا مرگ + تصاویر

کوروش کبیر یکی از بزرگترین پادشاهان هخامنشی است که حدود ۵۵۰ سال قبل از میلاد زندگی میکرده. سخنان کوروش بزرگ سال‌هاست که در بین مردم رواج دارد.

خلاصه ای از زندگینامه کوروش کبیر
پیش ازکمبوجیه دوم
پس ازکمبوجیه یکم
همسر: کاساندان
کاخ: پاسارگاد
دودمان: هخامنشیان
پدر: کمبوجیه یکم
مادر: ماندانا
فرزندان: کمبوجیه
بردیا
آتوسا
آرتیستون
رکسانا

زندگی نامه کوروش کبیر
بنا به گفتهٔ هرودوت، آستیاگ (پدربزرگ
اگر همکار هم رده، زیرآب کارمند را بزند گفته می شود طرف پاش روی پوست پیازه،
اگر چنانچه رییس مذکر برای کارمند زیردستش بزند گفته می شود طرف پاش روی پوست موز هست،
و چنانچه رییس مونث زیرپای کارمند رده پایین را بروفد لکن گفته می شود طرف پاش روی پوست خربزه می باشد.
سلام
چهارشنبه‌سوری یکی از جشن‌های ایرانیان باستان است که در شب آخرین چهارشنبه سال (سه‌شنبه شب) برگزار می‌شود. واژه «چهارشنبه‌سوری» از دو واژه چهارشنبه که نام یکی از روزهای هفته‌است و سوری که به معنی سرخ است ساخته شده‌است.
طبق آیین ایرانیان باستان در این روز آتش بزرگی برافروخته می‌شود که تا صبح زود و برآمدن خورشید روشن نگه داشته می‌شود که این آتش معمولاً در بعد از ظهر زمانی که مردم آتش روشن می‌کنند و از روی آن می‌پرند آغاز می‌شود و در
به علت بالا رفتن هزینه های خرید مبلمان بر ان شدیم شرایط قسطی جهت خرید مبل را برای همشهریان عزیز فراهم کنیم
به همین منظور بازار مبل کوروش شرایط اقساط مبل را تا 15 ماه و خرید اقساطی سرویس خواب را تا 10 ماه قرار داده با پیش پرداخت توافقی و مابقی طی چک
البته این شرایط قسطی مبل بدون هیچگونه سود و کارمزدی هست 
به همه عزیزانی که قصد خرید و تعویض مبلمان خود را دارند پیشنهاد میکنم حتما به بازار مبل کوروش سری بزنند و از مبلمان برند و با کیفیت این مجموعه ب

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

وبلاگ شخصی